Clasament Intern Hobby 6-9


Nr. Numele Clubul Puncte si clasari
1 Melissa Anna Brais MAGIC STAR 0 clasari
2 Bianca Ioana Dogaru ALLA DANCE 0 clasari
3 Raul George Flostoiu ALLA DANCE 0 clasari
4 Ilinca Maria Popa ALLA DANCE 0 clasari
5 Carmen Pop APOLLO 0 clasari
6 Matei Adrian Batrinu PAS IN DOI 0 clasari
7 Alina Simina Petcu PAS IN DOI 0 clasari
8 Daria Popescu BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
9 Maria Andrada Balog BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
10 Roberta Lorena Bota BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
11 Doina Tuta SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
12 Diana Ispas PAS IN DOI 0 clasari
13 Teodor Stefan Colea PAS IN DOI 0 clasari
14 Jasmine Mihaela Popa FANTEZIA 0 clasari
15 Anna Daria Mitzura Pentiuc FANTEZIA 0 clasari
16 Rares Dan Borcea FANTEZIA 0 clasari
17 Maria Teodora Dana STELELE DANSULUI 0 clasari
18 Rares Andrei Pleasa RONDO DANCE 0 clasari
19 Alexandra Deva RONDO DANCE 0 clasari
20 Catalin Andrei Macovei RONDO DANCE 0 clasari
21 Luca Darius Muresan MEDIO-MONTE 0 clasari
22 Roxana Maria Pasca MEDIO-MONTE 0 clasari
23 Mario Andrei Boanta FANTEZIA 0 clasari
24 Diana Maria Toma FANTEZIA 0 clasari
25 Anghelescu Rares Andrei Lefter FANTEZIA 0 clasari
26 Maria Ursu FANTEZIA 0 clasari
27 Bogdan Madalin Prozan FANTEZIA 0 clasari
28 Ariana Gabriela Vulcan ALLA DANCE 0 clasari
29 Daria Alexia German TEN DANCE 0 clasari
30 Ramona Silvia Strimbei FIESTA 2000 0 clasari
31 Robert Stefan Pantazi MIHAI PETRE 0 clasari
32 Andra Ioana Balan PASSION DANCE 0 clasari
33 Georgiana Veronica Caradan VALENTINA DANCE 0 clasari
34 Madalina Ioana Ciuche ADAMAS 0 clasari
35 Maria Ionescu MIHAI PETRE 0 clasari
36 Stefan Simion MIHAI PETRE 0 clasari
37 Ioana Daniela Petrache SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
38 Angelo Raul Damian BALLROOM DANCE 0 clasari
39 Andra Stefania Keri BALLROOM DANCE 0 clasari
40 Carina Denisa David LA PASSION 0 clasari
41 Matei Oancea LA PASSION 0 clasari
42 Adelina Elena Tarus DAVIDANS 0 clasari
43 Daria Stefania Obrete MIHAI PETRE 0 clasari
44 Stefan David Persinaru MIHAI PETRE 0 clasari
45 Maria Georgiana Mihalache MIHAI PETRE 0 clasari
46 Eduard Victor Pislaru MIHAI PETRE 0 clasari
47 Erika Maria Popescu MIHAI PETRE 0 clasari
48 Ilinca Mirea ARTTEAM DANCE 0 clasari
49 Ioana Vasilache DANCE ENERGY 0 clasari
50 Analisa Maria Antal LA PASSION 0 clasari
51 Mihai Sabin Patulea VALENTINA DANCE 0 clasari
52 Daria Manolache VALENTINA DANCE 0 clasari
53 Catalina Maria Xara Dolcean UNIC 2008 0 clasari
54 Rares Mures UNIC 2008 0 clasari
55 Gabriela Amalia Ioana HOBBY DANCE 0 clasari
56 Rares Cristian Mot BALLROOM DANCE 0 clasari
57 Maria Adela Jurcut BALLROOM DANCE 0 clasari
58 Raluca Ana Maria Croitoru ARTTEAM DANCE 0 clasari
59 Mario Gabriel Dinu ARTTEAM DANCE 0 clasari
60 Florentina Bianca Tutuianu RU APOLLO 0 clasari
61 Valentin Patrick Murarus RU APOLLO 0 clasari
62 Eduard Ivan Karaivanoff CRYSTAL TOP DANCE 0 clasari
63 Christian Damian Ion JUST DANCE 0 clasari
64 Ines Maria Sebestyen JUST DANCE 0 clasari
65 Tudor Bratu ACANTA 0 clasari
66 Luana Andreea Gherghisan ACANTA 0 clasari
67 Gina Neagu QUICKSILVER 0 clasari
68 Flavius Ioan Munteanu DANCE SPIRIT 0 clasari
69 Miruna Georgiana Cretu DANCE SPIRIT 0 clasari
70 Mihai Alexandru Zotolea ALEGRETTO 0 clasari
71 Maria Alexia Anton ALEGRETTO 0 clasari
72 Magda Munteanu KATIUSA 0 clasari
73 Andreea Alexandra Radulescu RU APOLLO 0 clasari
74 Luca Ionut Filotie RU APOLLO 0 clasari
75 Gabriel Turuica PYGMALION 0 clasari
76 Larisa Colette Ioana Albu PYGMALION 0 clasari
77 Melia Andreea Finta PYGMALION 0 clasari
78 Floris Dumitru Pintescu PYGMALION 0 clasari
79 Ioana Bourceanu FANTEZIA 0 clasari
80 Alexandra Maria Dolomet SPORTIM DANCE 0 clasari
81 Andreea Manuela Suciu DANSUL VIORILOR 0 clasari
82 Andrei Cengher DANSUL VIORILOR 0 clasari
83 Gabriel Andrei Bindila DANSUL VIORILOR 0 clasari
84 Sonia Gabriela Simion DANSUL VIORILOR 0 clasari
85 Carlos Damian Bindila DANSUL VIORILOR 0 clasari
86 Alexandra Ioana Sas DANSUL VIORILOR 0 clasari
87 Olivia Mara Boros DANSUL VIORILOR 0 clasari
88 Alexia Alina Rus DANSUL VIORILOR 0 clasari
89 Vlad Niculescu DANSUL VIORILOR 0 clasari
90 Dariana Maria Farcas DANSUL VIORILOR 0 clasari
91 Stefan Alin Marian DANSUL VIORILOR 0 clasari
92 Ariana Nicoleta Culda DANSUL VIORILOR 0 clasari
93 Alessia Maria Elena Tuta MIHAI PETRE 0 clasari
94 Miruna Ioana Petrescu MIHAI PETRE 0 clasari
95 Andrei Stefan Florea MIHAI PETRE 0 clasari
96 David Ionut Vladuca MIHAI PETRE 0 clasari
97 Antonia Carla Voicu MAREA GENERATIE VIITOARE 0 clasari
98 Maria Amalia Frincu MIRTYS DANCE 0 clasari
99 Cristian Indricau SPORTIM DANCE 0 clasari
100 Maisha Maria Pasici MIRTYS DANCE 0 clasari
101 Radu Alexandru Marinescu SHOW ME DANCE 0 clasari
102 Raluca Ioana Mitrofan SHOW ME DANCE 0 clasari
103 Alina Copcic SOFT STEP 0 clasari
104 Eduard Alexandru Voicu SOFT STEP 0 clasari
105 Maia Veregut LA PASSION 0 clasari
106 Darius Stefan Popa LA PASSION 0 clasari
107 Tudor Ioan Chiriac TOTAL DANCE 0 clasari
108 Mara Ionita TOTAL DANCE 0 clasari
109 Andrei Claudiu Vacar ALEGRETTO 0 clasari
110 Alexandra Georgescu ALEGRETTO 0 clasari
111 Daria Ioana Boncu KATIUSA 0 clasari
112 Iris Ribana Cheteles DANCE ART 0 clasari
113 Rares Andrei Teletin KATIUSA 0 clasari
114 Stefan Cristian Cristescu REFLEX 0 clasari
115 Natalia Aniela Cretu REFLEX 0 clasari
116 Ana Maria Nagat REFLEX 0 clasari
117 Ana Maria Popescu Palatul Copiilor Iasi 0 clasari
118 Gabriel Valentin Ajitariti REFLEX 0 clasari
119 Estera Cristina Dobrica ZEDAN'S 0 clasari
120 Daniel Demeter DANCE ART 0 clasari
121 Radu Alexandru Porumbita START DANCE 0 clasari
122 Bianca Andreea Budan START DANCE 0 clasari
123 Edward Dennis Ngaide HOBBY DANCE 0 clasari
124 Ioana Alessia Cristachi ACANTA 0 clasari
125 Razvan Mihai Vladut ACANTA 0 clasari
126 Alexandra Iftimie NOBLESSE 0 clasari
127 Andrei Constantin Dobrincu NOBLESSE 0 clasari
128 Ciulacu Viviana Mihaela Purcarea Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
129 Alesia Teodora Cristea Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
130 Daniel Gabriel Barbulescu Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
131 Stefania Arina Iordache Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
132 Mihai Gurita Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
133 Ioana Ruta Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
134 Serban Catalin Ionita SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
135 Rares Theodor Enescu PHOENIX 0 clasari
136 Andrei Andreica DANS CLUB 92 0 clasari
137 Alessia Ioana Morariu SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
138 Radoslav Diana Butoi Dance Evolution 0 clasari
139 Ioana Rakel Cursaru PHOENIX 0 clasari
140 Raluca Andrada Miclau DANSUL VIORILOR 0 clasari
141 Razvan Andrei Zaharia KATIUSA 0 clasari
142 Ana Maria Tarzianu KATIUSA 0 clasari
143 Daria Maria Oros LATINO ANGELS 0 clasari
144 Adriana Stefania Ionescu BEIJA FLOR 0 clasari
145 Daria Maria Barbuta OLYMPIC DANCE 0 clasari
146 Alexa Maria Nitoi PYGMALION 0 clasari
147 Cosmin Petrus Trandafir VALENTINA DANCE 0 clasari
148 Mara Cristina Priceputu VALENTINA DANCE 0 clasari
149 Alex Rusu RUS TEAM 0 clasari
150 Mara Andreea Robu RUS TEAM 0 clasari
151 Codrut Mihail Oarcas FLORIS 0 clasari
152 Tania Estera Rusu FLORIS 0 clasari
153 Briana Maria Heroiu BLACK SEA 0 clasari
154 Nikos George Vriscu MIRAJ 0 clasari
155 Miruna Elena Constantin STYLE DANCE 0 clasari
156 Bianca Andreea Hirie STYLE DANCE 0 clasari
157 Mario Alexandru Bucur STYLE DANCE 0 clasari
158 Daniel Andrei Alexandru STYLE DANCE 0 clasari
159 Mira Toba SOFT STEP 0 clasari
160 David Stefan Dumitrescu SUPREM DANCE 0 clasari
161 Bianca Teodora Florescu SUPREM DANCE 0 clasari
162 Maria Daria Tudor SUPREM DANCE 0 clasari
163 Maria Sara Dolniceanu DANCE ENERGY 0 clasari
164 Larisa Sonia Fazekas STEPHANY 0 clasari
165 Istvan Aramisz Toth STEPHANY 0 clasari
166 Cezar Constantin Ionescu LA PASSION 0 clasari
167 Anamaria Craciun LA PASSION 0 clasari
168 Stefan Dan TEMPO DANCE 0 clasari
169 Karolina Janina Longher FLY DANCE 0 clasari
170 Peter Cristian Stefura FLY DANCE 0 clasari
171 Lorena Andreea Nirucz EXCLUSIVE 0 clasari
172 Alexia Clara Bulzan EXCLUSIVE 0 clasari
173 Paul Ioan Pascar EXCLUSIVE 0 clasari
174 Baltarestu Alfred Petru Borlovan DANCE SPIRIT 0 clasari
175 Maria Bianca Dancs DANCE SPIRIT 0 clasari
176 Sara Tirle STELELE DANSULUI 0 clasari
177 Paul George Onita STELELE DANSULUI 0 clasari
178 Alessia Eveline Dima ALEGRIA 0 clasari
179 Cristian Andrei Grasu START DANCE 0 clasari
180 Alexandra Denisa Vasile START DANCE 0 clasari
181 Alessia Diana Codres ACANTA 0 clasari
182 Daria Teodora Ichim ACANTA 0 clasari
183 Ioana Alexia Comsa VALENTINA DANCE 0 clasari
184 Geada Elena Patricia Rotaru ADAMAS 0 clasari
185 Rares Andrei Balu ADAMAS 0 clasari
186 Daria Alecsandra Cristea SIBBA 0 clasari
187 Luca Andrei Militaru SIBBA 0 clasari
188 Emil Vlad Neculae ZEDAN'S 0 clasari
189 Arianna Andreescu ZEDAN'S 0 clasari
190 Razvan Alexandru Berbecaru KARNAVAL 0 clasari
191 Meline Djavadian KARNAVAL 0 clasari
192 Horatiu Apostol KARNAVAL 0 clasari
193 Larisa Anne Mari Nitu KARNAVAL 0 clasari
194 Tudor Gabriel Heghedus MEDIO-MONTE 0 clasari
195 Ana Eliza Pop MEDIO-MONTE 0 clasari
196 Daria Miruna Mihai FANTEZIA 0 clasari
197 Vlad Ionut Tiganus FANTEZIA 0 clasari
198 Luca Alexandra Mara MEDIO-MONTE 0 clasari
199 Bianca Pregun MEDIO-MONTE 0 clasari
200 Adina Maria Andronie SIBBA 0 clasari
201 Mara Gabriela Vucicu ARTTEAM DANCE 0 clasari
202 Ana Maria Popescu SHOW ME DANCE 0 clasari
203 Bianca Cristina Andrusca SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
204 Andrei Luca Ploaie SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
205 Larisa Iulia Caciula BALLROOM DANCE 0 clasari
206 Mihail David Tat BALLROOM DANCE 0 clasari
207 Ioan Teodor Zahiu STARFIX 0 clasari
208 Ionut Alexandru Glavan STARFIX 0 clasari
209 Ana Maria Tanase STARFIX 0 clasari
210 Ana Cristina Matei STARFIX 0 clasari
211 Eduard Alexandru Simion STARFIX 0 clasari
212 Nerea Gabriela Cruceru STARFIX 0 clasari
213 Razvan Andrei Guriuc KATIUSA 0 clasari
214 Andreea Iasmina Izgon KATIUSA 0 clasari
215 Alexia Maria Apetrei KATIUSA 0 clasari
216 Denis Stefan Dumitru KATIUSA 0 clasari
217 Luca Cristian Marin ALEGRETTO 0 clasari
218 Daria Maria Raican ALEGRETTO 0 clasari
219 Antonio Alexandru Ghiurcanas ALEGRETTO 0 clasari
220 Andreea Ioana Mirea ALEGRETTO 0 clasari
221 Alexandru Sorin Ciobanu PATRICIA DANCE 0 clasari
222 Stefanescu Maria Alexandra Ilinca PATRICIA DANCE 0 clasari
223 Melissa Andreea Toader PHOENIX 0 clasari
224 Andrei Florin Toroican FOREVER DANCE 0 clasari
225 Alexandru Marian Drobnitchi FOREVER DANCE 0 clasari
226 Andreea Maria Goran SOFT STEP 0 clasari
227 David Dumitrascu SOFT STEP 0 clasari
228 Bianca Anamaria Scarlat STARFIX 0 clasari
229 Ana Isabel Stoica ALESSIA DANCE 0 clasari
230 Agnes Arianna Elena Baranescu ARTTEAM DANCE 0 clasari
231 Mara Ioana Ghilenca ZEDAN'S 0 clasari
232 Ramona Elena Ibrian FANTEZIA 0 clasari
233 Gabriel Sebastian Paicu FANTEZIA 0 clasari
234 Maria Izabela Hartopeanu FANTEZIA 0 clasari
235 Maya Delia Catona ROYAL DANCE CLUB 0 clasari
236 Anna Viktoria Bicsi ROYAL DANCE CLUB 0 clasari
237 Astrid Briana Stef ROYAL DANCE CLUB 0 clasari
238 Mikle Patrick Cordea ROYAL DANCE CLUB 0 clasari
239 Luca Stefan Vlaicu SUPREM DANCE 0 clasari
240 Alexia Ioana Paunete SUPREM DANCE 0 clasari
241 David Alexandru Dumitrascu SUPREM DANCE 0 clasari
242 Anca Stefania Ciucioi SUPREM DANCE 0 clasari
243 Ion Robert Monceanu SUPREM DANCE 0 clasari
244 Maria Catalina Gurita SUPREM DANCE 0 clasari
245 Fanurie Florin Dorobantu SUPREM DANCE 0 clasari
246 Elena Iasmina Crivat SUPREM DANCE 0 clasari
247 Ioana Alexandra Burghelea SUPREM DANCE 0 clasari
248 Carmen Adriana Theodora Duta GENERATIA 9 0 clasari
249 Antonio Alexandru Bala GENERATIA 9 0 clasari
250 Miruna Maria Florea GENERATIA 9 0 clasari
251 Erika Elena Tereuci GENERATIA 9 0 clasari
252 Rares Andrei Chiorpec GENERATIA 9 0 clasari
253 Alexia Maria Surugiu SOFT STEP 0 clasari
254 Matei Mihailescu SOFT STEP 0 clasari
255 Andrei Cristian Tatomir SOFT STEP 0 clasari
256 Mihai Paunescu ALESSIA DANCE 0 clasari
257 Delia Teodora Dumbrava ALESSIA DANCE 0 clasari
258 Eduard Ionut Petcu SHOW ME DANCE 0 clasari
259 Bianca Mihaela Moldoveanu SHOW ME DANCE 0 clasari
260 Cosmin Motroasa DANCE IMPACT 0 clasari
261 Denisa Nicoleta Popescu DANCE IMPACT 0 clasari
262 Nicole Otoiu PAS IN DOI 0 clasari
263 Clara Mata PAS IN DOI 0 clasari
264 Andreea Alexandra Sandulescu PAS IN DOI 0 clasari
265 Popescu Alexandru Nicholas Tudor PAS IN DOI 0 clasari
266 Catalin Negrea SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
267 Cristiana Alexandra Neagu SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
268 Alexandra Stefania Cretu FOREVER DANCE 0 clasari
269 Rares Costin Simionov FOREVER DANCE 0 clasari
270 Patricia Iordache PATRICIA DANCE 0 clasari
271 Ilina Adrian Liviu Oita PATRICIA DANCE 0 clasari
272 Theodor Ilie HOT MOVES 0 clasari
273 Alexandra Corina Gubauceanu STAR DANCE 0 clasari
274 Vlad Aurelian Teisi STAR DANCE 0 clasari
275 Oana Octavia Brojba BALLROOM DANCE 0 clasari
276 Alin Vladut Angheluta SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
277 Maria Ioana Coman SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
278 Andra Maria Mates ROYAL DANCE CLUB 0 clasari
279 Emilia Daniela Badescu HAPPY DANCE 0 clasari
280 Alexandru Mirea HAPPY DANCE 0 clasari
281 Anemona Sos Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
282 Renata Fekete Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
283 Gheorghe Richard Vonucz Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
284 Dennis Andrei Popeanu Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
285 Denisza Davai Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
286 Roland Gagyi Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
287 Renata Szabo Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
288 Mara Diana Gherman Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
289 Darius Cornel Avram Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
290 Kristina Cseke Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
291 David Szots Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 0 clasari
292 Mihnea Andrei Tircolea NOBLESSE 0 clasari
293 Sabina Christiana Cojocaru NOBLESSE 0 clasari
294 Robert Paul Petrea NOBLESSE 0 clasari
295 Elisabeta Rusu FLY DANCE 0 clasari
296 Adriana Antonia Ion START DANCE 0 clasari
297 Rares Dumitru Gheorghe START DANCE 0 clasari
298 Virgil Virschii START DANCE 0 clasari
299 Andreea Luiza Ionita START DANCE 0 clasari
300 Antonio Mihai Popescu START DANCE 0 clasari
301 Gabriela Alexandru Botezatu START DANCE 0 clasari
302 Diana Velicu ALLA DANCE 0 clasari
303 Maria Adela Pandele DANCE FEVER 0 clasari
304 Octavian Stefan Zorca STEP BY STEP 0 clasari
305 Bianca Ioana Vitcu DANCEPLANET.RO 0 clasari
306 Sabina Maria Perdun DANCEPLANET.RO 0 clasari
307 Mihai Matei Lazar DANCEPLANET.RO 0 clasari
308 Rebeca Elena Chiruta DANCEPLANET.RO 0 clasari
309 Cosmin Casian Tudurachi DANCEPLANET.RO 0 clasari
310 Raluca Maria Jupinu SPORTIM DANCE 0 clasari
311 Andreea Cristiana Bors KATIUSA 0 clasari
312 Andreea Liana Gheorghiu DANCE SPIRIT 0 clasari
313 Iacob Gabriel Nanu DANCE SPIRIT 0 clasari
314 Vlad Ogasan MYSTIC 0 clasari
315 Antonia Maria Hollo MYSTIC 0 clasari
316 Stefan Mario Alexandru BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
317 Robert Asan BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
318 Andreea Coles BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
319 Eduard Andrei Dumitrache BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
320 Teodora Serban ACANTA 0 clasari
321 Matei Tudor Stan ACANTA 0 clasari
322 Alexandra Gabriela Bardas ACANTA 0 clasari
323 Iulia Maria Rogojan MEDIO-MONTE 0 clasari
324 Andreea Teodora Mirea HAPPY DANCE 0 clasari
325 Delia Geanina Enache HAPPY DANCE 0 clasari
326 Laura Iordan DINO 0 clasari
327 Mircea Ionut Berbescu DINO 0 clasari
328 Alexandru Cristian Balan PHOENIX 0 clasari
329 Miruna Vlad PHOENIX 0 clasari
330 Iustina Gabriela Ghetiu KATIUSA 0 clasari
331 Denisa Ana Maria Hriscu KATIUSA 0 clasari
332 Marinela Nicoleta Guta BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
333 Mihaiu Rares Cojocaru BOGORODEA LAURA SI LAURENTIU 0 clasari
334 Alexandru Fabio Sut DANSUL VIORILOR 0 clasari
335 Alexia Maria Marculesteanu ELITE 0 clasari
336 Georgian Catalin Despa ELITE 0 clasari
337 Tania Denisa Golambu DANCE SPIRIT 0 clasari
338 Adrian Mihai Poida DANCE SPIRIT 0 clasari
339 Darius Cosmin Tripon DANCE SPIRIT 0 clasari
340 Nicoleta Bianca Pop CRYSTAL TOP DANCE 0 clasari
341 Dariana Maria Balint MYSTIC 0 clasari
342 Frederik Velih MYSTIC 0 clasari
343 Andreea Sinculet MYSTIC 0 clasari
344 Alexandru Antonio Dincea MYSTIC 0 clasari
345 David Mihai Coroi CRYSTAL TOP DANCE 0 clasari
346 Mathias Iordache DANCE FEVER 0 clasari
347 Diana Petriu DANCE FEVER 0 clasari
348 Stefana Milena Pruna PRODANCE 2000 0 clasari
349 Alexia Bianca Burlui PHOENIX 0 clasari
350 Tudor Cristian Alexandru Gavrila MIHAI PETRE 0 clasari
351 Oana Avram MIHAI PETRE 0 clasari
352 Radu Gabriel Alexa ADAMAS 0 clasari
353 Codrin Andrei Raspopa CEAHLAUL 0 clasari
354 Andreea Alesia Pascau CEAHLAUL 0 clasari
355 David Codrin Poenaru CEAHLAUL 0 clasari
356 Bianca Gabriela David CEAHLAUL 0 clasari
357 Claudiu Gabriel Mihai Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
358 Alexandra Raluca Stefanescu Palatul National al Copiilor Bucuresti 0 clasari
359 Alexia Diana Berbunca REFLEX 0 clasari
360 Ana Andreea Verdes REFLEX 0 clasari
361 Radu Alexandru Boboc KATIUSA 0 clasari
362 Smaranda Ana Rozmalin DANCE ENERGY 0 clasari
363 Bogdan Ioan Pop LATINO ANGELS 0 clasari
364 Madalina Diana Rafa LATINO ANGELS 0 clasari
365 Alexandra Maria Fort LATINO ANGELS 0 clasari
366 Gabriel Lucian Szabo LATINO ANGELS 0 clasari
367 Catalina Ene DANCE FEVER 0 clasari
368 Rebeca Elena Mogos ACANTA 0 clasari
369 Bianca Alecsandra Marin START DANCE 0 clasari
370 Denis Andrei Ghita START DANCE 0 clasari
371 Andreea Delia Dublea BEIJA FLOR 0 clasari
372 Sorin Cristian Hurmuzache BEIJA FLOR 0 clasari
373 Rares Adrian Sarosi POTAISSA 0 clasari
374 Eduard Nicolae Dehelean TOP DANCE LIFE 0 clasari
375 Alexandra Mocanu DANCE VISION 0 clasari
376 Zsolt Lendeczki MEDIO-MONTE 0 clasari
377 Maria Alexia Dumitrescu SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
378 Vlad Mihai Echim SP. STUD. UNIV. BUC. 0 clasari
379 Alexandra Teodora Bindea TOP DANCE LIFE 0 clasari
380 Stefan Ciucu DANCE FEVER 0 clasari
381 Eduard Luca LA PASSION 0 clasari
382 Vlad Octavian Vasile LA PASSION 0 clasari
383 Delia Alexia Mihai LA PASSION 0 clasari
384 Alesia Andreea Maxim LA PASSION 0 clasari
385 Carina Maria Baisan ADAMAS 0 clasari
386 Miruna Mihaela Pop BLACK SEA 0 clasari
387 Andrei Daniel Bolat BLACK SEA 0 clasari
388 Luana Maria Arnaut ROYAL DANCE CLUB 0 clasari
389 Maria Renata Molea STARFIX 0 clasari
390 Delia Maria Petean CRYSTAL TOP DANCE 0 clasari
391 Alexia Carmen Dragomir JUST DANCE 0 clasari
392 Robert Nicusor Calin ACANTA 0 clasari
393 Andrei Slamna BUCURIA DANSULUI 0 clasari
394 Maia Barbieru LA PASSION 0 clasari
395 Crina Stefana Surubaru DANCEPLANET.RO 0 clasari
396 Andrei Marius Costa ALEGRIA 0 clasari
397 Iris Maria Dancenet ALEGRIA 0 clasari
398 Iulia Maria Pasca ALEGRIA 0 clasari
399 Mara Alexia Olaru ALEGRIA 0 clasari

Contact F.R.D.S.

Federatia Romana de Dans Sportiv

Str. Vasile Conta, nr. 16, et. 6,
cam. 603, sector 2, Bucuresti,
Cod Postal 020954

CIF: 7104335/1995

Tel./Fax: 021.317.00.71; 0751.013.047
Mail: frds@dancesport.ro

Membra a Comitetului Olimpic Roman si
International Dance Sport Federation

Persoane de contact