Clasament Intern Clasa E 16-18 Standard


Nr. Numele Clubul Puncte si finale
1 Andrei Liviu Rosculet PHOENIX 432 puncte si 0 finale
2 Radu Vasile Stefan PAS IN DOI 369 puncte si 0 finale
3 Razvan Juncu CEAHLAUL 342 puncte si 20 finale
4 Andra Ghita KARNAVAL 334 puncte si 2 finale
5 Catalin Balta KARNAVAL 334 puncte si 2 finale
6 Ionut Secui MIRAJ 305 puncte si 2 finale
7 Andrei David ALLA DANCE 288 puncte si 0 finale
8 Andreea Diana Stefanescu MIHAI PETRE 267 puncte si 2 finale
9 Chady Awad MIHAI PETRE 267 puncte si 2 finale
10 Teodora Straton MIRAJ 241 puncte si 2 finale
11 Andrei Antohi GENERATIA 9 229 puncte si 1 finale
12 Sorin Alexandru Stan D'ESTINY DANCE 226 puncte si 2 finale
13 Marian Corneliu Bursas BOLERO 218 puncte si 2 finale
14 Andrei Sorin Caramida PYGMALION 208 puncte si 1 finale
15 Ana Maria Georgescu PYGMALION 205 puncte si 1 finale
16 Gabriel Prunean APOLLO 201 puncte si 2 finale
17 Melinda Katalin Matyasi APOLLO 201 puncte si 2 finale
18 Emanuel Moraru PRODANCE 2000 200 puncte si 0 finale
19 Denis Gabriel Matei BOLERO 199 puncte si 4 finale
20 Catalin Nicolae Matei ZEDAN'S 197 puncte si 5 finale
21 Adina Gabriela Rosu ZEDAN'S 197 puncte si 5 finale
22 Catalina Andreea Paraschiv PYGMALION 197 puncte si 4 finale
23 Sandra Sanziana Bogorin FANTASY DANCE 195 puncte si 12 finale
24 Stefania Miruna Dumitrascu REFLEX 195 puncte si 3 finale
25 Andreea Ioana Acatrinei QUASAR 194 puncte si 3 finale
26 Anca Tunea DANCE SPIRIT 193 puncte si 12 finale
27 Radu Adrian Iordan BLACK SEA 193 puncte si 4 finale
28 Raluca Ionita DANCE ENERGY 192 puncte si 5 finale
29 Sabina Ioana Melinte LIA ART 190 puncte si 5 finale
30 Alexandru Ghervase OLYMPIC DANCE 189 puncte si 3 finale
31 Ana Maria Nistor DANCEPLANET.RO 189 puncte si 3 finale
32 Gheorghe Radulescu Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 188 puncte si 8 finale
33 Julia Weisz Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 188 puncte si 8 finale
34 Ramona Alexandra Chiriac BOLERO 188 puncte si 7 finale
35 Alexandru Laurentiu Puia BIANCA DANCE 188 puncte si 6 finale
36 Andrei Leonard Neagu PHOENIX 185 puncte si 3 finale
37 Cristina Madalina Ivanus ZEDAN'S 184 puncte si 7 finale
38 Roxana Caileanu MYSTIC 182 puncte si 5 finale
39 Alexandra Ignat BLACK SEA 182 puncte si 1 finale
40 Andreia Alexandra Petrache Contesina - CSS2 Bucuresti 181 puncte si 6 finale
41 Diana Stefania Ristea STAR DANCE 180 puncte si 10 finale
42 Barna Giras ATTITUDE 179 puncte si 13 finale
43 Vlad Stefan Popovici HOBBY DANCE 179 puncte si 5 finale
44 Ada Nemes PRODANCE 2000 179 puncte si 3 finale
45 Teodora Ambrus LIA ART 179 puncte si 2 finale
46 Mihai Saisuc FLORIS 175 puncte si 10 finale
47 Alin Radu KATAMIS DANCE 175 puncte si 7 finale
48 Vlad Teodor Rat SILHOUETTE 173 puncte si 7 finale
49 Raluca Diac DANCE ENERGY 173 puncte si 4 finale
50 Adreea Sorina Babii BALLROOM DANCE 173 puncte si 4 finale
51 Andreea Stefan ACANTA 172 puncte si 2 finale
52 Dragos Cojocaru KATAMIS DANCE 171 puncte si 0 finale
53 Sorina Roman ALLA DANCE 170 puncte si 6 finale
54 Vlad Alexandru Prundurel ALLA DANCE 170 puncte si 6 finale
55 Teodora Daria Pop CRYSTAL TOP DANCE 166 puncte si 15 finale
56 Darma Alexandra Dumitru IMPETUS 165 puncte si 5 finale
57 Anda Larisa Popat BOLERO 165 puncte si 3 finale
58 Cristian Stoicescu ALLA DANCE 165 puncte si 0 finale
59 Bianca Stefania Dumitru ALLA DANCE 165 puncte si 0 finale
60 Patricia Netty Filip AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 164 puncte si 3 finale
61 Florentina Catalina Tanase SP. STUD. UNIV. BUC. 163 puncte si 0 finale
62 Bogdan Ionut Andrei KATIUSA 162 puncte si 3 finale
63 Diana Cristina Chifan KATIUSA 162 puncte si 3 finale
64 Robert Irimia FANTEZIA 161 puncte si 3 finale
65 Cristina Bianca Bezman FANTEZIA 161 puncte si 3 finale
66 Denisa Stefana Cibotariu DANCE ENERGY 160 puncte si 2 finale
67 Alexandru Chirica OLYMPIC DANCE 160 puncte si 2 finale
68 Andrei Alexandru Anton HAPPY DANCE 159 puncte si 3 finale
69 Razvan Zota NIKONS 159 puncte si 0 finale
70 Beatrice Ana Maria Smit STAR DANCE 158 puncte si 5 finale
71 Andrei Miclea EXCLUSIVE 157 puncte si 3 finale
72 Bianca Mihaela Danciu HOBBY DANCE 157 puncte si 0 finale
73 Irina Andreea Popa PAS IN DOI 156 puncte si 7 finale
74 Andrei Toma BALLROOM DANCE 154 puncte si 5 finale
75 Cristian Andrei Percov PAS IN DOI 153 puncte si 0 finale
76 Gabriela Oana Vulpoiu FANTEZIA 151 puncte si 4 finale
77 Alexandra Viorica Damacus STYLE DANCE 150 puncte si 3 finale
78 Alexandru Aluas MAGNUM VRD 147 puncte si 5 finale
79 Oana Corina Turosu FANTEZIA 147 puncte si 2 finale
80 Voicu Ghidiu UNIC 2008 147 puncte si 0 finale
81 Aurel Florentin Alexe SP. STUD. UNIV. BUC. 146 puncte si 1 finale
82 Alice Iulia Bondor DANS CLUB 80 145 puncte si 10 finale
83 Andreea Tocitu PHOENIX 142 puncte si 1 finale
84 Ana Maria Mititelu FAN DANCE CLUB 134 puncte si 3 finale
85 Elena Cerasela Cretu DANCEPLANET.RO 134 puncte si 2 finale
86 Roxana Florina Cristescu ALEGRIA 133 puncte si 9 finale
87 Ana Hiruta FLORIS 133 puncte si 7 finale
88 Alexandru Lorincz EXCLUSIVE 133 puncte si 5 finale
89 Angelo Micsa MYSTIC 132 puncte si 5 finale
90 Adina Dumitrascu MYSTIC 132 puncte si 5 finale
91 Gabriel Alin Diaconu AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 131 puncte si 4 finale
92 Elena Andreea Dringu REFLEX 130 puncte si 3 finale
93 Adina Mitru KATAMIS DANCE 130 puncte si 3 finale
94 Hajnal Tunde Egresi Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 128 puncte si 3 finale
95 Andreea Naftaila DANCE FEVER 127 puncte si 9 finale
96 Laura Stancescu RU APOLLO 127 puncte si 7 finale
97 Cristian Daniel Onofrei FANTEZIA 126 puncte si 4 finale
98 Razvan Alexandru Stoian FOREVER DANCE 126 puncte si 1 finale
99 Vlad Vasile Baltean MIRAJUL DANSULUI 125 puncte si 2 finale
100 Stefan Florin Claici DANCE SPIRIT 124 puncte si 7 finale
101 Diana Maria Coporan MAGNUM VRD 124 puncte si 7 finale
102 Miruna Bibire DANCEPLANET.RO 124 puncte si 2 finale
103 Lucian Penelea DANCEPLANET.RO 124 puncte si 1 finale
104 Bianca Nicole Angheluta DANCE ENERGY 124 puncte si 1 finale
105 Simona Popa PATRICIA DANCE 124 puncte si 0 finale
106 Iulia Bunescu MIRAJUL DANSULUI 124 puncte si 0 finale
107 Andreea Ciobanu BOOM DANCE 123 puncte si 0 finale
108 Bogdan Vladut Coconcea VALENTINA DANCE 120 puncte si 1 finale
109 Andreea Sorina Satnoianu VALENTINA DANCE 120 puncte si 1 finale
110 Timea Pentek EXCLUSIVE 118 puncte si 4 finale
111 Rodica Andreea Radu FANTASY DANCE 118 puncte si 0 finale
112 Dan Marian Necula PYGMALION 117 puncte si 0 finale
113 Rares Roman Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 116 puncte si 3 finale
114 Alexandu Fegher BOOM DANCE 116 puncte si 3 finale
115 Cezara Melniciuc BOOM DANCE 116 puncte si 3 finale
116 Thomas Szollosi ROYAL DANCE CLUB 116 puncte si 2 finale
117 Diana Stefania Girbea ALLA DANCE 115 puncte si 3 finale
118 Adrian George Lupoaie FANTEZIA 113 puncte si 3 finale
119 Roxana Onutu DANCE ENERGY 113 puncte si 0 finale
120 Andreea Anamaria Ion PHOENIX 110 puncte si 0 finale
121 Andrei Liviu Rosculet PHOENIX 110 puncte si 0 finale
122 Vlad Nicoras ALEGRIA 107 puncte si 5 finale
123 Monica Dragomir HOBBY DANCE 105 puncte si 1 finale
124 Andi Stefan Adam HOBBY DANCE 103 puncte si 1 finale
125 Alexandra Mariana Ionescu FANTEZIA 101 puncte si 3 finale
126 Karina Ana Maria Popescu MAGNUM VRD 99 puncte si 4 finale
127 Barzu Claudiu Apostol FLY DANCE 97 puncte si 0 finale
128 Andrei Manu DANCE FEVER 96 puncte si 1 finale
129 Miruna Antonache DANCE FEVER 96 puncte si 1 finale
130 Alexandra Maria Onisea BOLERO 95 puncte si 4 finale
131 Zsolt Csak ALEGRIA 94 puncte si 4 finale
132 Henrietta Vivien Criste ALEGRIA 94 puncte si 4 finale
133 Szabolcs Barabas REAL DANCE 94 puncte si 0 finale
134 Sebastian Bibirig NIKONS 92 puncte si 0 finale
135 Bianca Nita NIKONS 92 puncte si 0 finale
136 Maria Alexandra Calin SP. STUD. UNIV. BUC. 90 puncte si 0 finale
137 Mihai Andrei Gherghel SP. STUD. UNIV. BUC. 89 puncte si 0 finale
138 Ionela Chitiboi KATAMIS DANCE 89 puncte si 0 finale
139 Mihai Eduard Iordache RU APOLLO 88 puncte si 4 finale
140 Gabriel Adrian Neaga DAVIDANS 88 puncte si 0 finale
141 Rares Andrei Scoarste RITMIC 88 puncte si 0 finale
142 Catalina Maria Glajariu RITMIC 88 puncte si 0 finale
143 Karina Beatrice Cretu FIESTA 2000 87 puncte si 4 finale
144 Stefania Antonia Danciu SHOW ME DANCE 87 puncte si 1 finale
145 Rares Munteanu DINO 86 puncte si 2 finale
146 Teodora Maria Cristache GENERATIA 9 85 puncte si 3 finale
147 Felician Sas FLORIS 84 puncte si 0 finale
148 Horatiu Ciliboaie FLORIS 83 puncte si 0 finale
149 Alexandru Robert Ladari MAGNUM VRD 82 puncte si 3 finale
150 Radu Filip D'ESTINY DANCE 82 puncte si 0 finale
151 Catalina Oance D'ESTINY DANCE 82 puncte si 0 finale
152 Valentina Maria Pop ROYAL DANCE CLUB 81 puncte si 2 finale
153 Diana Ciuciu MAGNUM VRD 78 puncte si 10 finale
154 Alexandra Marinovici BALLROOM DANCE 75 puncte si 2 finale
155 Adina Rosse Stephanie Stan CONTESINA 74 puncte si 5 finale
156 Andor Durugy SILHOUETTE 73 puncte si 0 finale
157 Andreea Ioana Birne HOT MOVES 69 puncte si 2 finale
158 Calin Mihai Gheorghisor MAREA GENERATIE VIITOARE 69 puncte si 1 finale
159 Andrada Rogojinaru MAREA GENERATIE VIITOARE 69 puncte si 1 finale
160 Stefan Alexandru Iacob DANCEPLANET.RO 67 puncte si 1 finale
161 Evelin Gyerko RUS TEAM 67 puncte si 0 finale
162 Daniela Milea STYLE DANCE 66 puncte si 1 finale
163 Dan Marius Mihalcea VALENTINA DANCE 66 puncte si 1 finale
164 Andrei Bogdan Balan GENERATIA 9 66 puncte si 0 finale
165 Luca Mediesan ROYAL DANCE CLUB 66 puncte si 0 finale
166 Marc Claudiu Balasescu MIHAI PETRE 65 puncte si 2 finale
167 Sebastian Constantin Scurtu RU APOLLO 65 puncte si 0 finale
168 Robert Tecusan ACTIVE DANCE 65 puncte si 0 finale
169 Andrei Denis Meravei Liceul cu Program Sportiv Constanta 64 puncte si 2 finale
170 Ruth Ciobanu ELEDANS 62 puncte si 0 finale
171 George Bojescu AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 62 puncte si 0 finale
172 George Gaitan ELEDANS 62 puncte si 0 finale
173 Mirela Ana Maria Marin IMPETUS 60 puncte si 0 finale
174 Gabriel Suciu ALESSIA DANCE 59 puncte si 1 finale
175 Alexandra Iov DANCE STUDIO 58 puncte si 0 finale
176 Alexandra Gabriela Lepadusi MIHAI PETRE 57 puncte si 2 finale
177 Andrei Balaban STYLE DANCE 56 puncte si 2 finale
178 Teodora Husanu AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 56 puncte si 0 finale
179 Alex Sebastian Bucur KRYSTAL DANCE 54 puncte si 2 finale
180 Cosmin Mihai Manolescu PHOENIX 53 puncte si 2 finale
181 Rodica Nicoleta Vizitiu STYLE DANCE 53 puncte si 1 finale
182 Alexandra Dumitrescu STARFIX 53 puncte si 1 finale
183 Bogdan Andrei Cotarlan FANTASY DANCE 53 puncte si 0 finale
184 Nicoleta Lazar DANCEPLANET.RO 52 puncte si 25 finale
185 Patricia Marinescu ALEGRIA 51 puncte si 1 finale
186 Iulian Cristian Strugari PYGMALION 50 puncte si 0 finale
187 Madalina Gabriela Sauleac DANCEPLANET.RO 49 puncte si 5 finale
188 Adrian Cristian Aldea GENERATIA 9 49 puncte si 0 finale
189 Denisa Adriana Curteanu SP. STUD. UNIV. BUC. 48 puncte si 2 finale
190 Norbert Laszlo Birta REAL DANCE 48 puncte si 0 finale
191 Silviu Neculai Nechita DANCE STUDIO 48 puncte si 0 finale
192 Raazvan Laurentiu Hincu MINI MAXI DANCE CLUB 47 puncte si 5 finale
193 Cristian Cornel Mate APOLLO 46 puncte si 0 finale
194 Alexandra Elena Necsanu DANCE ENERGY 46 puncte si 0 finale
195 Razvan Nicu Lepadatu BOLERO 46 puncte si 0 finale
196 Andrei Costan FAN DANCE CLUB 45 puncte si 0 finale
197 Ioana Pernes QUASAR 44 puncte si 9 finale
198 Anca Hortolomei FANTEZIA 44 puncte si 8 finale
199 Cristina Blaga MAGIC OF THE DANCE 43 puncte si 0 finale
200 Miruna Ioana Cirlan MINI MAXI DANCE CLUB 42 puncte si 2 finale
201 Mark Miklos Tatai MINI MAXI DANCE CLUB 42 puncte si 2 finale
202 Robert Cristian Caplea MAGNUM VRD 42 puncte si 0 finale
203 Alexandra Madalina Crista MAGNUM VRD 42 puncte si 0 finale
204 Ioana Maican FOREVER DANCE 41 puncte si 1 finale
205 Ioana Denisa Nicolescu ALLA DANCE 41 puncte si 0 finale
206 Paul Denis Ilut PRODANCE 2000 40 puncte si 1 finale
207 Lorena Bolfa FLORIS 39 puncte si 2 finale
208 Victor Plesan FLORIS 39 puncte si 2 finale
209 Alexandru Gabriel Carlescu DANCE STUDIO 39 puncte si 1 finale
210 Raluca Gabriela Balteanu UNIC 2008 39 puncte si 1 finale
211 Iohana Banc FLORIS 39 puncte si 0 finale
212 Roland Zoltan FLORIS 39 puncte si 0 finale
213 Robert Catargiu BOOM DANCE 38 puncte si 0 finale
214 Costin Gurgu DANCE FEVER 38 puncte si 0 finale
215 Andreea Colompar STELELE DANSULUI 36 puncte si 0 finale
216 Stefan Miron ADAMAS 35 puncte si 0 finale
217 Dragos Vlad Teodoru IMPETUS 35 puncte si 0 finale
218 Madalina Maria Ciobanu IMPETUS 35 puncte si 0 finale
219 Andreea Parseghian STAR DANCE 35 puncte si 0 finale
220 Alexandru Andrei Manea STELELE DANSULUI 35 puncte si 0 finale
221 Diana Maria Drog IMPETUS 35 puncte si 0 finale
222 Elena Gabriela Ionita KARNAVAL 35 puncte si 0 finale
223 Razvan George Vatafu KARNAVAL 35 puncte si 0 finale
224 Razvan Vasile Nistor DANCE SPIRIT 34 puncte si 2 finale
225 Cristina Ioana Ciobanu DANCE SPIRIT 34 puncte si 2 finale
226 Fabian Ionut Torok DANCE SPIRIT 34 puncte si 0 finale
227 Maria Alexandra Ivan DANCE SPIRIT 34 puncte si 0 finale
228 Bianca Sarcani Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 34 puncte si 0 finale
229 Claudiu Florin Ardelean ROYAL DANCE CLUB 34 puncte si 0 finale
230 David Iordanescu SPORTIM DANCE 34 puncte si 0 finale
231 Nicolae Adrian Pastor Dance Art - Clubul Sportiv Scolar Targu-Mures 34 puncte si 0 finale
232 Sabou Diana Maria Tiplea DANS CLUB 92 34 puncte si 0 finale
233 Ioana Toanchina PYGMALION 33 puncte si 0 finale
234 Tamas Szeredai DANCE ART 33 puncte si 0 finale
235 Hanga Kocsis DANCE ART 33 puncte si 0 finale
236 Diana Roxana Miholca PRODANCE 2000 33 puncte si 0 finale
237 Teodora Andrada Vlasie AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 33 puncte si 0 finale
238 Daniela Beldie MYSTIC 32 puncte si 1 finale
239 Irina Teodora Dinu PHOENIX 32 puncte si 0 finale
240 Andreea Iacob ALLA DANCE 32 puncte si 0 finale
241 Razvan Alexandru Man GALACTIC 32 puncte si 0 finale
242 Andrei Catalin Cioc ALLA DANCE 32 puncte si 0 finale
243 Miruna Babiuc AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 32 puncte si 0 finale
244 Bianca Melinte DANCEPLANET.RO 31 puncte si 1 finale
245 Ioana Todor HOT MOVES 31 puncte si 1 finale
246 Huan Stefan Li GENERATIA 9 31 puncte si 0 finale
247 Ruxandra Elena Preda VALENTINA DANCE 31 puncte si 0 finale
248 Aurelian Claudiu Mihai PHOENIX 30 puncte si 1 finale
249 Dennis Patrick Lup ROYAL DANCE CLUB 30 puncte si 0 finale
250 Alexandru Rotaru HOBBY DANCE 29 puncte si 0 finale
251 Catalina Alexandra Iliescu MAGIC STAR 29 puncte si 0 finale
252 Roland Izsak DANCE ART 29 puncte si 0 finale
253 Irina Mihaela Baicea HOBBY DANCE 29 puncte si 0 finale
254 Andreea Sorana Munteanu AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 28 puncte si 0 finale
255 Silvia Ozana Muresan ALEGRIA 27 puncte si 0 finale
256 Andrei Rosu ALEGRIA 27 puncte si 0 finale
257 Andrei Dragos Popa ALLA DANCE 26 puncte si 0 finale
258 Bianca Alexandra Bogdan PASSION DANCE 25 puncte si 0 finale
259 Alexandru Catalin Dinca SP. STUD. UNIV. BUC. 25 puncte si 0 finale
260 Lavinia Ciobanu FLORIS 24 puncte si 0 finale
261 Emanuel Peica TOP DANCE LIFE 24 puncte si 0 finale
262 Razvan Pop DANCE SPIRIT 24 puncte si 0 finale
263 Valentin Placinta OLYMPIC DANCE 24 puncte si 0 finale
264 Miruna Madalina Sarbu DANCE SPIRIT 24 puncte si 0 finale
265 Bianca Elena Avram PHOENIX 23 puncte si 0 finale
266 Sergiu Cristian Ionescu PHOENIX 23 puncte si 0 finale
267 Laura Dragomir LA PASSION 22 puncte si 0 finale
268 Cristian Mazilu LIA ART 21 puncte si 0 finale
269 Teona Denisa Iordache ADAMAS 21 puncte si 0 finale
270 Denis Mirzac FOREVER DANCE 21 puncte si 0 finale
271 Andrei Lucian Ion STYLE DANCE 20 puncte si 0 finale
272 Nicusor Flavius Andrasel MIRAJUL DANSULUI 20 puncte si 0 finale
273 Binca Catalina Mahov SOFT STEP 20 puncte si 0 finale
274 Angelo Costel Ionescu SOFT STEP 20 puncte si 0 finale
275 Theodor Alexandru Epuran MAREA GENERATIE VIITOARE 18 puncte si 0 finale
276 Ana Ruxandra Cuc ALEGRIA 18 puncte si 0 finale
277 David Zsolt Masculic ROYAL DANCE CLUB 18 puncte si 0 finale
278 Ioana Cristiana Lupean TOP DANCE 2007 17 puncte si 1 finale
279 Niculescu George Sfintescu FOREVER DANCE 17 puncte si 0 finale
280 Madalin Ionut Chila MAGIC STAR 17 puncte si 0 finale
281 Ioana Grigore MAGIC STAR 17 puncte si 0 finale
282 Codrin Ionut Epuras UNIK DANCE 17 puncte si 0 finale
283 Andra Ioana Hrib UNIK DANCE 17 puncte si 0 finale
284 Diana Elena Plesescu QUICKSILVER 16 puncte si 0 finale
285 George Danila FLORIS 15 puncte si 0 finale
286 Theodor Sandu ELITE 15 puncte si 0 finale
287 Andreea Larisa Cirjan KATAMIS DANCE 15 puncte si 0 finale
288 Ionut Popa PATRICIA DANCE 15 puncte si 0 finale
289 Bianca Cristina Costiug FLY DANCE 14 puncte si 0 finale
290 Razvan Tudor Zot EXCLUSIVE 13 puncte si 2 finale
291 Roxana Sanziana Surducan EXCLUSIVE 13 puncte si 2 finale
292 Annemarie Daescu DANCE SPIRIT 13 puncte si 1 finale
293 Luana Seu TOP DANCE LIFE 13 puncte si 0 finale
294 Laurentiu Spac FLY DANCE 13 puncte si 0 finale
295 Bianca Palaghiciuc FLY DANCE 13 puncte si 0 finale
296 Diana Buzatu ALESSIA DANCE 13 puncte si 0 finale
297 Neculai Cristian Mihai DANCE FEVER 12 puncte si 0 finale
298 Alex Marian Serban LIA ART 11 puncte si 0 finale
299 Andrei Bogdan Benghiu Liceul cu Program Sportiv Constanta 11 puncte si 0 finale
300 Nora Maria Popescu Liceul cu Program Sportiv Constanta 11 puncte si 0 finale
301 Cezara Samson LIA ART 11 puncte si 0 finale
302 Cheikh Roberto Mario Al ALEGRIA 10 puncte si 10 finale
303 Alexandru Neculai VALENTINA DANCE 10 puncte si 1 finale
304 Madalina Ciutacu STYLE DANCE 10 puncte si 1 finale
305 Alin Iulian Spulber AUTHENTIC DANCE SPORT 2007 9 puncte si 0 finale
306 Ana Maria Malairau OLYMPIC DANCE 8 puncte si 0 finale
307 Alexandru Rosu BRAVO 7 puncte si 1 finale
308 Miruna Ioana Iancu DAVIDANS 6 puncte si 0 finale
309 Ana Maria Litcanu MAGNUM VRD 6 puncte si 0 finale
310 Tudor Calin Broasca MYSTIC 6 puncte si 0 finale
311 Eva Kopan MAGIC OF THE DANCE 5 puncte si 0 finale
312 Dan Sima MAGIC OF THE DANCE 5 puncte si 0 finale
313 Alexandru Golunga IMPERIAL 4 puncte si 1 finale
314 Alexandra Georgiana Popescu ALESSIA DANCE 4 puncte si 0 finale
315 Rares Cristian Suciu HOT MOVES 4 puncte si 0 finale
316 Simion Iosif Bulz BOLERO 3 puncte si 0 finale
317 Gabriel Danut Holoc ACANTA 3 puncte si 0 finale
318 Laura Monica Pintilie FANTEZIA 3 puncte si 0 finale
319 Barbara Edina Hevesi ALEGRIA 3 puncte si 0 finale
320 Razvan Florian Topliceanu BOLERO 3 puncte si 0 finale
321 Cristiana Secheres DAVIDANS 3 puncte si 0 finale
322 Denisa Ghib FANTASY DANCE 2 puncte si 1 finale
323 Andreea Corina Iordache HOT MOVES 2 puncte si 0 finale
324 Zoltan Incze HOT MOVES 2 puncte si 0 finale
325 Ciprian Cazacu ACANTA 2 puncte si 0 finale
326 Alexandra Ioana Tulcan DANCE SPIRIT 2 puncte si 0 finale
327 Andrada Ioana Mihoc MAGNUM VRD 2 puncte si 0 finale
328 Mihai Stefan Pana START DANCE 2 puncte si 0 finale
329 Andreea Mihaela Cristea SP. STUD. UNIV. BUC. 2 puncte si 0 finale
330 Liliana Florentina Ciobotaru ACANTA 2 puncte si 0 finale
331 Sebastian Cantu STARFIX 1 puncte si 0 finale
332 Claudiu Fildan STELELE DANSULUI 1 puncte si 0 finale
333 Andreea Maria Sabau STELELE DANSULUI 1 puncte si 0 finale
334 Cristina Rotariu HOBBY DANCE 0 puncte si 32 finale
335 Victoria Teodora Galko FLORIS 0 puncte si 0 finale
336 Iulia Dana Negrea FLORIS 0 puncte si 0 finale
337 Anita Ketves HOT MOVES 0 puncte si 0 finale
338 Bettina Gabriella Szabo STEPHANY 0 puncte si 0 finale
339 Lucian Constantin Bontoiu PHOENIX 0 puncte si 0 finale
340 Cristina Maria Stanciu PHOENIX 0 puncte si 0 finale
341 Andrei Ghencea MIRAJ 0 puncte si 0 finale
342 Doru Alexandru Rasina SP. STUD. UNIV. BUC. 0 puncte si 0 finale
343 Emilia Maria Dragoman DANCE FEVER 0 puncte si 0 finale
344 Ioana Alexandra Cornescu FIESTA 2000 0 puncte si 0 finale
345 Alina Trandafir ACANTA 0 puncte si 0 finale
346 Medeea Mirela Beldean POTAISSA 0 puncte si 0 finale
347 Cornel Moldovan POTAISSA 0 puncte si 0 finale
348 Alexandra Nikita Bota ROYAL DANCE CLUB 0 puncte si 0 finale
349 Iulia Ioana Coste CRYSTAL TOP DANCE 0 puncte si 0 finale
350 Miriam Ghidai FEELING DANCE 0 puncte si 0 finale
351 Cristian Precup FEELING DANCE 0 puncte si 0 finale
352 Vlad Nicolae Circu BOOM DANCE 0 puncte si 0 finale
353 Sergiu Ionut Holoc ACANTA 0 puncte si 0 finale
354 Razvan George Oana SP. STUD. UNIV. BUC. 0 puncte si 0 finale
355 Cristina Gabriela Codreanu DANCE FEVER 0 puncte si 0 finale
356 Ruxandra Toderici FOREVER DANCE 0 puncte si 0 finale
357 Bogdan Gabriel Boruz MAGNUM TEAM RESITA 0 puncte si 0 finale
358 Ionut Andrei Savastin SMART DANCE 0 puncte si 0 finale
359 Elena Irina Cososchi ALEGRETTO 0 puncte si 0 finale
360 Daniel Valentin Neagu ALEGRETTO 0 puncte si 0 finale
361 Lorena Mates MYSTIC 0 puncte si 0 finale
362 Claudia Dragan GENERATIA 9 0 puncte si 0 finale
363 Teodor Rusu BOOM DANCE 0 puncte si 0 finale
364 Dragos Turcu DANCE ART 0 puncte si 0 finale
365 Alexandru Emilian Zamfir MAGIC STAR 0 puncte si 0 finale
366 Andrei Catalin Otelea PASSION DANCE 0 puncte si 0 finale
367 Miruna Andreea Oana SP. STUD. UNIV. BUC. 0 puncte si 0 finale
368 Florina Scrobota TOP DANCE ROMANIA 0 puncte si 0 finale
369 Martin Andrei George Pavel DAKIRO 0 puncte si 0 finale
370 Leonard Olariu DANCE ENERGY 0 puncte si 0 finale
371 Horatiu Pop FLORIS 0 puncte si 0 finale
372 Diana Ciubotaru STEP BY STEP 0 puncte si 0 finale
373 Bianca Ana Beu FANTASY DANCE 0 puncte si 0 finale
374 Ana Cuc ROYAL STEPS 0 puncte si 0 finale
375 Alesandra Marica CRYSTAL TOP DANCE 0 puncte si 0 finale
376 Cristian Horatiu Hasnas CRYSTAL TOP DANCE 0 puncte si 0 finale
377 Vlad Hordobet FOREVER DANCE 0 puncte si 0 finale
378 Mihaela Bogdana Decu SP. STUD. UNIV. BUC. 0 puncte si 0 finale

Contact F.R.D.S.

Federatia Romana de Dans Sportiv

Str. Vasile Conta, nr. 16, et. 6,
cam. 603, sector 2, Bucuresti,
Cod Postal 020954

CIF: 7104335/1995

Tel./Fax: 021.317.00.71; 0751.013.047
Mail: frds@dancesport.ro

Membra a Comitetului Olimpic Roman si
International Dance Sport Federation

Persoane de contact